Dokümanlar
İletişim

Ekibimiz

Ekibimiz
| Anasayfa / Kurumsal / Ekibimiz

Mahmut Bilgiç

Genel Müdür

1964 yılında Kayseri'de dünyaya gelen Mahmut Bilgiç ilk ve ortaokulu Ankara ve Kayseri'de, lise eğitimini ise Kayseri'de tamamlamıştır. Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Bilgiç, sektöründe lider konumda olan firmalarda üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır. 2013 yılından beri Tekno Bağlantı El. Paz. Ve Tic. A. Ş.' de Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir.

Mustafa Tekedereli

Planlama Müdürü

1978 yılında Malatya'da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümünden mezun olan Tekedereli, çeşitli firmalarda muhasebe ve finans alanlarında görev almıştır. 2012’den beri Tekno Bağlantı Elemanları Paz. ve Tic. A.Ş' de Sevkiyat, Ön Muhasebe gibi bölümlerde çalışmıştır. Daha sonra uzun bir dönem İnsan Kaynakları Müdürlüğü yapan Tekedereli şu anda Planlama Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Ahmet Karabey

Üretim Müdürü

1980 yılında Malatya'da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Malatya’ da tamamlamıştır. Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olan Karabey, iş hayatı boyunca lider firmalarda Üretim Yöneticiliği yapmıştır. 2014 yılından beri Tekno Bağlantı El. Paz. ve Tic. A. Ş.' de Üretim Müdürlüğü görevinde devam etmektedir.

Yaşar Kördüğüm

Üretim Müdürü

1984 yılında Malatya ‘da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamıştır. Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Çeşitli iş alanlarında görev yapan Kördüğüm, 2022 yılından beri Tekno Bağlantı Elemanları Paz. ve Tic. A. Ş.' de Üretim Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Hamit Turgut Durmaz

Üretim Müdürü

1980 Yılında Malatya’da dünyaya gelen Hamit Turgut DURMAZ lise eğitimini Malatya’ da tamamlayıp Yükseköğrenimini İnönü Üniversitesi Kimya bölümünde bitirip Yüksek lisansını aynı fakültenin Fizikokimya Anabilim dalında tamamlamıştır. 2011 yılından beri Tekno Bağlantı Elemanları Paz. ve Tic. A. Ş.' de Isıl İşlem ve Kaplama bölümü Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Muharrem Özköse

Bakım - Onarım Müdürü

1950 yılında Malatya ’da dünyaya gelen Muharrem ÖZKÖSE orta ve lise öğrenimini Malatya’ da tamamlamıştır. Daha sonra yükseköğrenimini Ankara Yükseliş Üniversitesi Makine mühendisliği bölümünde tamamlayarak 1975 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra çeşitli iş kollarında ve özellikle motor yenileme işleriyle uğraşan Muharrem ÖZKÖSE 2012 yılından bu yana Tekno Bağlantı El. Paz. ve Tic. A. Ş.' de Bakım-Onarım Müdürü olarak görev almaktadır.

Hulusi Turgut

İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü

1972 yılında Alacahan’da (Sivas) dünyaya gelmiştir. İlkokulu Alacahan’da, orta ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - Maliye bölümünden mezun olan Turgut, 1993 yılında çalışma hayatına Mali Müşavirlik stajı yaparak başlamış, 1996 tarihinden itibaren 26 yıl boyunca sektöründe lider konumda olan bir Tekstil firmasında İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak, tüm İK bölümlerinde çalışmıştır. Şu anda Tekno Bağlantı Elemanları Paz. ve Tic. A. Ş.' de İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Tekno Bağlantı Elemanları Tüm hakları saklıdır.
+90 (422) 244 00 55

2. Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:28, 44100 Yeşilyurt / MALATYA


Telif Hakkı © Tekno Bağlantı Elemanları Tüm hakları saklıdır.
Telif Hakkı © Tekno Bağlantı Elemanları Tüm hakları saklıdır.