Dokümanlar
İletişim

Hakkımızda

Hakkımızda
| Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

Biz Tecde Group olarak, dedemiz Abdullah Tecdelioğlu’nun babası Tecdeli lakaplı Ahmet Hoca’nın 1880 yılında sıcak ve soğuk demir işleme atölyesi sahibi olmasıyla ticaret hayatına başladık. 17 şirket ve 3 ana faaliyet dalında, bir asrı aşkın süredir, kurumsal ilkelerimize ve değerlerimize sahip çıkarak, faaliyet göstermekte ve tüm şirketlerimizi TECDE Group çatısı altında toplamış olmaktan dolayı gurur duymaktayız. 3. nesil aile fertleri tarafından yönetilen TECDE Group 4. nesil aile fertlerini de şirket bünyesine dâhil etmeye başlamıştır. TECDE Group şirketlerinin her birinin yegane hedefi TECDE Group ilkeleri ve prensipleri dahilinde sektörlerinin yerel ve global liderleri olmak yolunda ilerlemektir.

   Tecde Group` un önemli firmalarından birisi olan Tekno Bağlantı Elemanları Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi, 1998 yılında, Tecdelioğlu ailesinin bağlantı elemanları sektöründe üretime yönelik yatırımlarından ikincisidir. İstanbul’ da faaliyetlerine başlayan şirket 2010 yılında Malatya’ da başlamış olduğu fabrika yatırımının birinci etabını 2012 yılında tamamlamış ve üretimini Malatya’ ya taşımıştır.

   Fabrika 2012 yılı itibariyle aylık 2.000 ton sunta vidası, matkap uçlu vida, sac vidası, somun ve cıvata üretimi gerçekleştirmektedir.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Tekno Bağlantı Elemanları Tüm hakları saklıdır.
+90 (422) 244 00 55

2. Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:28, 44100 Yeşilyurt / MALATYA


Telif Hakkı © Tekno Bağlantı Elemanları Tüm hakları saklıdır.
Telif Hakkı © Tekno Bağlantı Elemanları Tüm hakları saklıdır.